تبلیغات
چت S@L@Rورود به چت رومهای سالار چت چت S@L@Rورود به چت رومهای سالار چت چت S@L@Rورود به چت رومهای سالار چت چت S@L@Rورود به چت رومهای سالار چت ۩ مسائل جنسی - مشاوره خانواده - تنظیم خانواده و مشكلات پیرامون آن ۩ - فراموش کردن مصرف قرص های جلوگیری
۩ مسائل جنسی - مشاوره خانواده - تنظیم خانواده و مشكلات پیرامون آن ۩

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فراموش کردن مصرف قرص های جلوگیری

فراموش کردن مصرف قرص های جلوگیری
با عرض سلام وخسته نباشید
مدتی است كه برای پیشگیری از بارداری از قرصهای ضدبارداری استفاده می كنم. دوشب متوالی استفاده از قرصها را فراموش كردم و با توجه به راهنماییهای قبلی شما مصرف قرصها راقطع كرده ام تا عادت ماهیانه شوم. سوال من اینست كه روز پنجم عادت ماهیانه باید قرصها را شروع كنم یا هفت روز بعد از مصرف آخرین قرص؟؟؟؟ سوال دیگر و بسیار مهم من این است كه بعد از اینكه مصرف قرصها را شروع كردم آیا مانند ماه اول استفاده از قرص ضدبارداری نیاز به استفاده از روش دیگر جلوگیری هم هست یا خیر؟؟؟

جواب :


حتما تابحال تصمیم خودتونو گرفتید...اما اگر 2 شب فراموش کرده اید.. بهتر است تا سه نوبت آینده شبی 2 عدد قرص مصرف شود.. سپس تا پایان دوره ، از یک روش دیگر ضد بارداری (مثل کاندوم) نیز استفاده شود


فراموشی در خوردن قرصهای اچ دی hd و یا ال دی ld

یک شب:
باید دوشب پشت سر هم دوقرص با هم خورده شود و سپس تا پایان دوره ، از یک روش دیگر ضد بارداری (مثل کاندوم) نیز استفاده شود .

سه شب:
در این صورت باید از مصرف بقیه قرصها تا شروع خونریزی عادت ماهیانه جلوگیری شود و سپس از روز پنجم عادت ماهیانه شروع به مصرف بسته جدیدی از قرصها نمود.


نتایج آخرین بررسی‌ها نشان داد:
از هر 5 زن یک نفر خوردن قرص ضدبارداری را فراموش می‌کند


از هر 5 نفر مصرف‌کننده قرص ضد بارداری، حداقل یک نفر دو بار در ماه مصرف قرص را فراموش می‌کند و به همین علت فرد در معرض بارداری ناخواسته قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، واحد علوم پزشکی ایران به نقل از bbc، محققان انگلیسی معتقدند برای برخی افراد استفاده از دیگر روشهای ضد بارداری ترجیح دارد ولی متاسفانه پیشنهاد چنین امری کمتر از سوی متخصصان صورت می‌گیرد. تقریبا نیمی از زنان 16 تا 24 ساله انگلیسی می‌گویند مشاور پزشکی آنها اطلاعات کاملی از کلیه روشهای ضد بارداری در اختیار آنها نگذاشته و تنها به آنها پیشنهاد مصرف قرص را داده است. در حال حاضر بریتانیا دارای بیشترین میزان بارداریهای ناخواسته است و دو سوم این بارداریها نیز به تولد یک کودک ختم می شود.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : Administer

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان


چت
p align="center">